Dowolny! Wykonujemy zarówno niewielkie garaże na mały samochód, które mogą pełnić rolę schowka budowlanego czy pomieszczenia gospodarczego, jak również największe garaże trzystanowiskowe, a nawet place garażowe. To, jaki wymiar blaszaka wybierzesz, zależy tylko od Ciebie i Twoich potrzeb!

Montaż garażu blaszanego wymaga jedynie przygotowania podłoża – najlepiej w postaci wylewki betonowej. Poza tym wystarczy, że wpuścisz specjalistów na posesję, a także odbierzesz blaszak i dokonasz zapłaty. Wszystkim innym zajmą się pracownicy naszej firmy.

Jeżeli chcesz, aby garaż blaszany był stabilny i trwały na przestrzeni wielu lat, wybierz miejsce o równym podłożu, na którym zostanie postawiony. Co więcej, warto zastosować wylewkę betonową, której wymiary będą o 20 cm większe niż wymiary garażu. Tego rodzaju prace warto zlecić specjalistom – zyskasz wtedy pewność, że garaż będzie stabilnie osadzony i w stu procentach spełni swoje funkcje.

Wystarczy skontaktować się z nami pod numerami telefonu: +48 693 029 453 lub +48 604 497 028 albo napisać maila na adres poczta@blaszaki.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i przygotują rozwiązanie zgodne w stu procentach z Twoimi oczekiwaniami.

Oczywiście! Istnieje możliwość podzielenia płatności na 6, 12, a nawet 36 rat – wystarczy, że poinformujesz nas o takiej potrzebie, a my skontaktujemy Cię z konsultantem banku, z którym uzgodnione zostaną warunki współpracy. Wszelkie niezbędne do podpisu dokumenty dostarczą Ci nasi montażyści. Jest to procedura sprawna, prosta i pozbawiona wszelkich zbędnych formalności!

Nie, jeżeli powierzchnia garażu blaszanego nie przekracza 35 m2 – dzięki temu w zdecydowanej większości przypadków nie musisz zajmować się zbędnymi formalnościami. Co więcej, dysponując działką o powierzchni 500 m2 masz możliwość postawienia dwóch takich obiektów.

Tak. Dzięki temu nie będzie ryzyka, że wolnostojący garaż zostanie przesunięty przez wiatr. Sposobem na przymocowanie blaszaka do podłoża jest kotwienie – najlepiej posłużą do tego kołki rozporowe do betonu o wymiarach nie mniejszych niż M10 x 100.

UWAGA! Mocowanie garażu do podłoża nie jest wliczone w cenę montażu – Klient jest zobowiązany wykonać je samodzielnie. W niektórych przypadkach istnieje też możliwość zamówienia odpłatnego kotwienia do betonu lub ziemi.

Nie. Montaż garażu blaszanego oferowany przez naszych specjalistów nie wymaga dostępu do prądu, ponieważ dysponujemy własnymi agregatami oraz narzędziami akumulatorowymi. Prąd sieciowy jest potrzebny tylko w momencie zamawiania garażu z usługą mocowania garażu do podłoża, która jest dodatkowo płatna, którą może zamówić Klient.

W skład ceny wchodzą wykonanie garażu według indywidualnego zamówienia Klienta, a także jego montaż na posesji. Dodatkowo płatne są transport, a także przymocowanie garażu do podłoża – jeżeli masz taką potrzebę, poinformuj nas o tym w momencie składania zamówienia.

Preferujemy płatność gotówką, która odbywa się po zakończeniu prac montażowych – dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na uczciwość i stuprocentowe bezpieczeństwo. Przy takiej formie płatności nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek.

Istnieje również możliwość opłacenia garażu przelewem, jednak w takiej sytuacji wymagamy przedpłaty pełnej kwoty za zamówiony garaż blaszany.

Zlecenia realizujemy w terminie od 3 do 10 dni roboczych (od momentu złożenia zamówienia). Montaż garażu blaszanego nie wymaga pozwolenia na budowę, dlatego też będziesz mieć możliwość błyskawicznego zaopatrzenia się w wybrane rozwiązanie.

Przyjazd naszej ekipy zawsze poprzedzony jest stosowną informacją, którą otrzymasz 2-3 dni przed montażem. Sam montaż garażu trwa około godziny!

Nie ma znaczenia z jakiego Państwo są miejsca w Polsce – nasza firma realizuje zlecenia na terenie całej Polski, dlatego też niezależnie od miejsca, możesz zamówić swój wymarzony garaż. Dysponujemy samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi, dzięki którym jesteśmy w stanie dowieźć garaż bezpiecznie nawet na najdłuższej trasie.

Wszystkie nasze garaże blaszane wykonujemy z najwyższej jakości blachy stalowej powlekanej, która dodatkowo jest zabezpieczona przed korozją (ocynk). Dodatkowo stosujemy specjalne wzmocnienia konstrukcji w postaci kratownicy i belek o profilach zamkniętych, co czyni nasze rozwiązania trwałymi na przestrzeni wielu lat.

Oferujemy również specjalne garaże wykonane z blach drewnopodobnych, które imponują estetyką wykonania.

Oczywiście – zapewniamy gwarancję producenta na zakupione garaże, dzięki czemu zabezpieczamy w stu procentach naszych Klientów przed jakimikolwiek problemami. Dzięki najwyższej jakości rozwiązań i wysokim kwalifikacjom naszych monterów, nie musisz obawiać się o zamówiony garaż blaszany – z pewnością spełni on Twoje oczekiwania.

Tak! Dajemy naszym Klientom możliwość zamontowania drzwi i otworów okiennych w dowolnych ścianach garażu. Co więcej, możesz wybrać rodzaj dachu, bramy oraz wiele innych opcji, dzięki czemu dostosujesz garaż blaszany w stu procentach do własnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się garaże blaszane w różnych wariantach kolorystycznych – polecamy blachy brązowe, grafitowe, zielone, czerwone, żółte, białe i wiele innych. Wybór jest naprawdę duży, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jako jedni z nielicznych oferujemy również blachy drewnopodobne, które do złudzenia przypominają drewniane – dzięki temu są niezwykle popularne i uznawane za najpiękniejsze na rynku.

Wewnątrz garaże mogą mieć kolor ecru, jasno popielaty albo kremowy.

    Zamów niezobowiązującą wycenę garażu/kontakt telefoniczny

    Odpowiemy / skontaktujemy się w ciągu 24h.