O Blaszaki.pl

Blaszaki.pl to 22 lata doświadczenia w produkcji i montażu garaży blaszanych, to ponad 100 tysięcy wykonanych garaży, co jednoznacznie świadczy o naszym ogromnym doświadczeniu.

Jak zaczęła się nasza historia? Właściciel firmy, Henryk Majda, zakładając działalność z zaledwie dwoma pracownikami u swojego boku, miał przeczucie, że jego pomysł zaprocentuje w przyszłości i znajdzie się wielu chętnych na wysokiej jakości garaże z blachy. Początki były trudne i wiązały się z tym, że właściciel niemal w pojedynkę zajmował się działalnością – łącznie z planowaniem trasy i montażem garaży u klientów. Dodatkowo pomagał w rozwoju innych przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją garaży. Z czasem firma rozrosła się i obecnie zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, będąc w stanie kompleksowo realizować rozbudowane zlecenia.

Dzisiaj jesteśmy zgranym zespołem i doskonale wiemy jak spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też oferujemy wyłącznie najtrwalsze i najbardziej funkcjonalne blaszaki – tworzone z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów.

Garaże blaszane dostosowane do potrzeb Klienta

Jesteśmy specjalistami w zakresie garaży z blach kolorowych oraz drewnopodobnych. W ten sposób możecie Państwo wybrać rozwiązanie, które idealnie będzie pasowało do Waszej posesji albo terenu firmowego. Dowolna kolorystyka, różnorodność wymiarów oraz metod wykończenia garaży daje naszym Klientom niemal nieograniczone możliwości wyboru.

W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

  • garaże blaszane drewnopodobne PREMIUM w dwóch wariantach (Orzech i Złoty Dąb), które imponują estetyką i do złudzenia przypominają obiekty wykonane z drewna,
  • garaże blaszane dwuspadowe, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności,
  • garaże dwu- i trzystanowiskowe dla najbardziej wymagających Klientów, które mogą służyć również jako warsztat czy pomieszczenie gospodarcze,
  • garaże blaszane kolorowe i ocynkowane, imponujące nie tylko parametrami technicznymi, ale również estetyką,
  • magazyny, pomieszczenia gospodarcze, schowki budowlane i wiele innych.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów okiennych lub drzwiowych, montaż automatyki i wiele innych rozwiązań, które pozwolą Państwu zakupić garaż blaszany w stu procentach dostosowany do Waszych potrzeb.

Blaszaki.pl, czyli trwałość, solidność i kompleksowa obsługa

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów, dlatego stawiamy na najlepsze materiały od sprawdzonych dostawców i tworzymy garaże blaszane w oparciu o stalowe konstrukcje wzmocnione profilem zamkniętym. Dzięki temu są one trwałe na przestrzeni wielu lat, zapewniając swoim użytkownikom maksymalny komfort. Każdy garaż jest też zabezpieczony przed szkodliwym działaniem korozji i pozwoli Państwu skutecznie zabezpieczyć mienie przed osobami z zewnątrz.

Zapewniamy przy tym w pełni indywidualne podejście, wsłuchując się w Państwa potrzeby i zapewniając fachowe wsparcie. Oferujemy szybki montaż garażu w miejscu wskazanym przez Klienta i najniższe ceny w całym kraju! Dodatkowo, na życzenie Klienta wykonujemy rysunki zamówionych garaży do celów administracyjnych.

Dlaczego Blaszaki.pl?

  • Oferujemy estetyczne garaże blaszane, w tym te najbardziej eleganckie – z blachy drewnopodobnej.
  • Zapewniamy ogromną różnorodność garaży, zarówno jeżeli chodzi o ich wygląd, jak i parametry.
  • W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najtrwalsze blaszaki, wykonane z najlepszych materiałów.
  • Zapewniamy najniższe ceny i kompleksowe wsparcie wszystkim naszym Klientom – łącznie z szybkim montażem.

Zapraszamy do kontaktu i zainwestowania w garaż blaszany, który będzie służył Państwu na przestrzeni wielu lat!